| Osa numero | DR4AH-16R-B |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | Hexadecimal |
| Sijoitusten määrä | 16 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rotary with Shaft |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.389" (9.90mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH ROTARY DIP HEX 25MA 24V
Varastossa: 0