| Osa numero | ZXTP25015DFH |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 4A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 15V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 220mV @ 500mA, 5A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 50nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 10mA, 2V |
| Teho - Max | 1.25W |
| Taajuus - Siirtyminen | 295MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 400V 0.2A SOT23-3
Varastossa: 72000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP DARL 120V 1A SOT23F-3
Varastossa: 6000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 20V 6A SOT89
Varastossa: 47000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 20V 8A SOT223
Varastossa: 4000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 20V 5.5A SOT23F-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 20V 5A SOT23F-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 12V 4A SOT23F-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 200V 2A SOT89
Varastossa: 1000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 200V 2A
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 40V 3A SOT23F-3
Varastossa: 0