| Osa numero | ZMM5259B-7 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 39V |
| Toleranssi | ±5% |
| Teho - Max | 500mW |
| Impedanssi (maksimi) (Zzt) | 80 Ohm |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100nA @ 30V |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1.5V @ 200mA |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Toimittajan laitepaketti | Mini MELF |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER SOD80 MINIMELF
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 2.4V 500MW MINIMELF
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 2.5V 500MW MINIMELF
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER SOD80 MINIMELF
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER SOD80 MINIMELF
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER SOD80 MINIMELF
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER SOD80 MINIMELF
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER SOD80 MINIMELF
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER SOD80 MINIMELF
Varastossa: 0