| Osa numero | PI5V331QE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sovellukset | Video |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | 4:1 |
| Vaihtokytkentä | - |
| Kanavien määrä | 2 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 10 Ohm |
| Jännitelähtö, yksi (V +) | 5V |
| Jännitelähtö, kaksinainen (V ±) | - |
| -3db kaistanleveys | 150MHz (Min) |
| ominaisuudet | Bi-Directional |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-QSOP |
Valmistaja: Vicor Corporation
Kuvaus: MOSFET N-CH 5V 60A 3LGA
Varastossa: 11744
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH QUAD SPDT 16QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH QUAD SPDT 16QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH QUAD SPDT 16QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
Varastossa: 0