| Osa numero | PI5A100QEX |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vaihtokytkentä | SPDT |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | 2:1 |
| Piirien määrä | 4 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 10 Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (& Delta, Ron) | 800 mOhm |
| Jännitelähtö, yksi (V +) | 2 V ~ 6 V |
| Jännitelähtö, kaksinainen (V ±) | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) | 15ns, 7ns |
| -3db kaistanleveys | 230MHz |
| Lataa injektio | 10pC (Max) |
| Kanavan kapasitanssi (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) | 8pF, 14pF |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) | 10µA (Typ) |
| ylikuuluminen | -100dB @ 10MHz |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-QSOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH QUAD SPDT 16QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH QUAD SPDT 16QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH QUAD SPDT 16QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC SWITCH SINGLE SPST SC70
Varastossa: 0