| Osa numero | PAM8320RDR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 20W x 1 @ 4 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 15 V |
| ominaisuudet | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SO |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 70000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO U-QFN4040-20
Varastossa: 6000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO SO24
Varastossa: 4000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 15W CLASS D 32UQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2W CLASS D 20UQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 0