| Osa numero | PAM8003DR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 2.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 2.5 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOP |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |