| Osa numero | DPLS325E-13 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 3A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 25V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 100mA, 3A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 10mA, 2V |
| Teho - Max | 1W |
| Taajuus - Siirtyminen | 100MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-261-4, TO-261AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-223 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 20V 2A SOT23-3
Varastossa: 36000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 60V 1A SOT-563
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 25V 3A SOT-223
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 50V 3A SOT89-3
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 140V 4A SOT-223
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 50V 3A SOT-223
Varastossa: 0