| Osa numero | DPLS160V-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 60V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 330mV @ 100mA, 1A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 150 @ 500mA, 5V |
| Teho - Max | 300mW |
| Taajuus - Siirtyminen | 220MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOT-563, SOT-666 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-563 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 20V 2A SOT23-3
Varastossa: 36000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 60V 1A SOT-563
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 25V 3A SOT-223
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 50V 3A SOT89-3
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 140V 4A SOT-223
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 50V 3A SOT-223
Varastossa: 0