| Osa numero | DMTH6010SCT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 100A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 36.3nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1940pF @ 30V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 2.8W (Ta), 125W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 7.2 mOhm @ 20A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220-3 |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-3 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 100V 108A TO220AB
Varastossa: 79
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 21A TO252
Varastossa: 7500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 100V 7.3A POWERDI
Varastossa: 5000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 100V 52.5A TO252
Varastossa: 25000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 61V 100V TO263 T&R
Varastossa: 2400
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 61V 100V TO220AB
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 30V 100A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 30V 22A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 100V 28A TO252
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 30V 21A TO252
Varastossa: 0