| Osa numero | DMP2104LP-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | P-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 20V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 1.5A (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 1.8V, 4.5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 320pF @ 16V |
| Vgs (Max) | ±12V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 500mW (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 150 mOhm @ 950mA, 4.5V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | 3-DFN1411 (1.4x1.1) |
| Pakkaus / kotelo | 3-XDFN |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 20V 17.5A POWERDI
Varastossa: 9000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 20V 400MA SC70-3
Varastossa: 78000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 20V 600MA SOT23-3
Varastossa: 27000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 20V POWERDI5060-8
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 8V 24V POWERDI3333
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 8V 24V POWERDI3333
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 20V 0.43A SOT-523
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 20V 0.55A SOT-26
Varastossa: 63000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 20V 0.53A SOT-563
Varastossa: 18000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 20V 0.43A SOT-363
Varastossa: 0