| Osa numero | DMNH6042SSD-13 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Standard |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 16.7A (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 50 mOhm @ 5.1A, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 4.2nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 584pF @ 25V |
| Teho - Max | 2.1W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SO |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 60V 16.5A POWERDI
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 60V 50A POWERDI
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 60V 50A TO252
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 60V 130A TO220AB
Varastossa: 22
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CHA 60V 50A POWERDI
Varastossa: 10000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 60V 130A TO220AB
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 16.5A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 60V 80A TO252
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 60V 60A TO252
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 60V 50A TO252
Varastossa: 0