| Osa numero | DI9952T |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | N and P-Channel |
| FET-ominaisuus | Standard |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 2.9A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - |
| Teho - Max | 2W |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOP |