| Osa numero | DI9945T |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Standard |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 3.5A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 100 mOhm @ 3.5A, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 30nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 435pF @ 25V |
| Teho - Max | 2W |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOP |