| Osa numero | DI9435T |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | P-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 5.3A (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 40nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 950pF @ 15V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 2.5W (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 50 mOhm @ 5.3A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SO |
| Pakkaus / kotelo | 8-TSOP (0.130", 3.30mm Width) |