| Osa numero | 5596001007F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Blue |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Arvioinnit | Vf (Typ), If (Max) |
| Jännite | 3.6V |
| nykyinen | 30mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.25" (6.35mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Millicandela Rating | 2100mcd |
| Aallonpituus - huippu | 470nm |
| Katselukulma | 30° |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PMI SNAP-IN BLUE PVC FREE
Varastossa: 610
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PMI SNAP-IN 470NM BLUE .250"
Varastossa: 24
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PMI SNAP-IN 470NM BLUE .250"
Varastossa: 198
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED 5MM BLUE CLR PANEL MOUNT
Varastossa: 178
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PMI SNAP-IN BLUE PVC FREE
Varastossa: 177