| Osa numero | DDF59100I |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Moduuli / korttityyppi | MPU Core |
| Ytimen prosessori | ARM® Cortex®-A8, AM3359 |
| Co-prosessori | PowerVR SGX530 |
| Nopeus | 720MHz |
| Flash-koko | 1GB (NAND), 32MB (NOR) |
| RAM-koko | 512MB |
| Liittimen tyyppi | SO-DIMM-204 |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus: DSUB 50 F WW .375 FLOA ZINC
Varastossa: 98
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
Varastossa: 92
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
Varastossa: 56
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus: DSUB 50 F WW .585 FLOA ZINC
Varastossa: 34