Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) AC DC -muuntimet VOF-120-15
CUI Inc. VOF-120-15
Osa numero
VOF-120-15
Valmistaja
CUI Inc.
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
AC DC -muuntimet
CUI Inc
    25.23000/pcs
  • 54 pcs
Tuoteparametri
Osa numero VOF-120-15
Osan tila Active
Tyyppi Open Frame
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Syöttö 90 ~ 277 VAC
Jännite - lähtö 1 15V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 8A
Teho (wattia) 120W
Sovellukset ITE (Commercial)
Jännite - eristäminen 3kV (3000V)
tehokkuus 86%
Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C (With Derating)
ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
Asennustyyppi Chassis Mount
Koko / ulottuvuus 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)