Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet V7802-2000
CUI Inc. V7802-2000
Osa numero
V7802-2000
Valmistaja
CUI Inc.
Kuvaus
CONVERTER DC/DC REG 2.5V 2000MA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
CUI Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero V7802-2000
Osan tila Obsolete
Tyyppi Linear Regulator Replacement
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 4.75V
Jännite - Syöttö (maksimi) 18V
Jännite - lähtö 1 2.5V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 2A
Teho (wattia) 5W
Jännite - eristäminen -
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet OTP, SCP
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
tehokkuus 85%
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 3-SIP Module
Koko / ulottuvuus 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)