| Osa numero | DPD055050-P9P |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Alue käytössä | North America |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Fixed Blade |
| Jännite - Syöttö | 120VAC |
| Jännite - lähtö | 5.5V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 500mA |
| Teho (wattia) | 2.8W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | - |
| Polarisaatio | Positive Center |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Lähtöliitin | Barrel Plug, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm |
| Koko / ulottuvuus | 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm) |