Koti Tuoteseloste Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit kiteet ATS200CSM-1
CTS-Frequency Controls ATS200CSM-1
Osa numero
ATS200CSM-1
Valmistaja
CTS-Frequency Controls
Kuvaus
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
kiteet
CTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Tuoteparametri
Osa numero ATS200CSM-1
Osan tila Active
Tyyppi MHz Crystal
Taajuus 20MHz
Taajuusvakavuus ±50ppm
Taajuusoleranssi ±30ppm
Kuormituskapasiteetti 18pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohm
Käyttötapa Fundamental
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Arvioinnit -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo HC49/US
Koko / ulottuvuus 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.169" (4.30mm)
Liittyvät tuotteet
ATS200
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES T/H
Varastossa: 515
RFQ 0.18000/pcs
ATS200-E
Varastossa: 486
RFQ 0.18000/pcs
ATS200SM-1
Kuvaus: CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD
Varastossa: 3000
ATS200C
Kuvaus: CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF T/H
Varastossa: 2137
ATS200CSM-1
Kuvaus: CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
ATS200SM-1E
ATS204
Kuvaus: CRYSTAL 20.4800MHZ 20PF T/H
ATS200C-E
ATS200CSM-1E
Kuvaus: CRYSTAL 20MHZ 18PF SMD
ATS204-E