Koti Tuoteseloste releet Solid State Relays PRGA48150
Crydom Co. PRGA48150
Osa numero
PRGA48150
Valmistaja
Crydom Co.
Kuvaus
RELAY SSR AC 480V ZC PANEL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Solid State Relays
Crydom Co.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PRGA48150
Osan tila Obsolete
Piiri SPST-NO (1 Form A)
Tulostyyppi AC, Zero Cross
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) -
Kuormitusvirta 150A
Jännite - Syöttö 90 ~ 140VAC
Jännite - Kuormitus 48 ~ 530 V