| Osa numero | WMF2P47K-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.47µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 250V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.610" Dia x 1.311" L (15.50mm x 33.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 2200PF 10% 250VDC AXIAL
Varastossa: 3000
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 4700PF 10% 250VDC AXIAL
Varastossa: 2975
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL
Varastossa: 2908
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 1500PF 10% 250VDC AXIAL
Varastossa: 0