Koti Tuoteseloste kondensaattorit Filmikondensaattorit WMF2P47K-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) WMF2P47K-F
Osa numero
WMF2P47K-F
Kuvaus
CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL
    2.11000/pcs
  • 10 pcs
    1.70000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero WMF2P47K-F
Osan tila Active
kapasitanssi 0.47µF
Toleranssi ±10%
Jännitearvot - AC 125V
Jännitearvot - DC 250V
Dielektrinen materiaali Polyester
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Axial
Koko / ulottuvuus 0.610" Dia x 1.311" L (15.50mm x 33.30mm)