Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiini - polymeerikondensaattorit SPA271M0EB
Cornell Dubilier Electronics (CDE) SPA271M0EB
Osa numero
SPA271M0EB
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiini - polymeerikondensaattorit
    0.90184/pcs
  • 150 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SPA271M0EB
Osan tila Active
Tyyppi Polymer
kapasitanssi 270µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 2.5V
ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus 3.5A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.110" (2.80mm)
Pinta-asennus maakoko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)