| Osa numero | SEK330M350ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 33µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 350V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8.04 Ohm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 195mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 351mA @ 10kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.295" (7.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.512" Dia (13.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.984" (25.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 2700
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 2520
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Varastossa: 1920
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 132
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 0