Koti Tuoteseloste kondensaattorit Filmikondensaattorit MMP6S15K-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) MMP6S15K-F
Osa numero
MMP6S15K-F
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Filmikondensaattorit
    0.62500/pcs
  • 10 pcs
    0.49500/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MMP6S15K-F
Osan tila Active
kapasitanssi 0.015µF
Toleranssi ±10%
Jännitearvot - AC 250V
Jännitearvot - DC 630V
Dielektrinen materiaali Polyester, Metallized
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Axial
Koko / ulottuvuus 0.394" W, 0.236" T x 0.670" L (10.00mm, 6.00mm x 17.00mm)