| Osa numero | MLP272M100EB0D |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 2700µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 47 mOhm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 7.4A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 8.7A @ 20kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 1.000" (25.40mm) |
| Koko / ulottuvuus | 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.500" (12.70mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | FlatPack, Tabbed |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Varastossa: 10
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Varastossa: 0