Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit MLP113M050EB0D
Cornell Dubilier Electronics (CDE) MLP113M050EB0D
Osa numero
MLP113M050EB0D
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
    48.03000/pcs
  • 10 pcs
    45.02950/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MLP113M050EB0D
Osan tila Active
kapasitanssi 11000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) 36 mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 8.3A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 9.6A @ 20kHz
impedanssi -
Lyijyväli 1.000" (25.40mm)
Koko / ulottuvuus 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.500" (12.70mm)