Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit LPX101M350A1P3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) LPX101M350A1P3
Osa numero
LPX101M350A1P3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
    0.95917/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero LPX101M350A1P3
Osan tila Active
kapasitanssi 100µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 350V
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.989 Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 600mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 720A @ 50kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.866" Dia (22.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.984" (25.00mm)