| Osa numero | DCMC643M063CC2F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 64000µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 63V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 13.8 mOhm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | - |
| Ripple Current - korkea taajuus | - |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 1.125" (28.58mm) |
| Koko / ulottuvuus | 2.500" Dia (63.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 4.125" (104.78mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Screw Terminals |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 60000UF 50V SCREW
Varastossa: 34
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 450V SCREW
Varastossa: 11
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM-SCREW TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 64000UF 20% 63V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM-SCREW TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM-SCREW TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 64000UF 20% 63V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM-SCREW TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM-SCREW TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM-SCREW TERMINAL
Varastossa: 0