Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CDS15FD331JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CDS15FD331JO3
Osa numero
CDS15FD331JO3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 330PF 5% 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    0.96600/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CDS15FD331JO3
Osan tila Active
kapasitanssi 330pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.234" (5.90mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.440" L x 0.160" W (11.20mm x 4.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.290" (7.40mm)
Liittyvät tuotteet
CDS15
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CARTRIDGE D 15A
Varastossa: 0
RFQ 10.53800/pcs
CDS150
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CANADIAN D TYPE 600V TIME