Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD472FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD472FO3
Osa numero
CD30FD472FO3
Kuvaus
CAP MICA 4700PF 1% 500V RADIAL
    6.16000/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD472FO3
Osan tila Active
kapasitanssi 4700pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.780" L x 0.272" W (19.81mm x 6.90mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.858" (21.80mm)