Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD223JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD223JO3F
Osa numero
CD30FD223JO3F
Kuvaus
CAP MICA 0.022UF 5% 500V RADIAL
    13.41500/pcs
  • 10 pcs
    12.70800/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD223JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 0.022µF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.831" L x 0.461" W (21.10mm x 11.70mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.929" (23.60mm)