Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD113FO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD113FO3F
Osa numero
CD30FD113FO3F
Kuvaus
CAP MICA 0.011UF 1% 500V RADIAL
    8.68000/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD113FO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 0.011µF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.799" L x 0.350" W (20.30mm x 8.90mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.890" (22.60mm)