Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD19FD302FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD19FD302FO3
Osa numero
CD19FD302FO3
Kuvaus
CAP MICA 3000PF 1% 500V RADIAL
    3.80500/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD19FD302FO3
Osan tila Active
kapasitanssi 3000pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.343" (8.70mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.681" L x 0.280" W (17.30mm x 7.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)