Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD15FC751FO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD15FC751FO3F
Osa numero
CD15FC751FO3F
Kuvaus
CAP MICA 750PF 1% 300V RADIAL
    2.09600/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD15FC751FO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 750pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 300V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.232" (5.90mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.390" (9.90mm)