Koti Tuoteseloste Potentiometrit, muuttujaresistorit Trimmeripotentiometrit CT94EX502
Copal Electronics Inc. CT94EX502
Osa numero
CT94EX502
Kuvaus
TRIMMER 5K OHM 0.5W TH
Tuoteparametri
Osa numero CT94EX502
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 5k
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Toleranssi ±10%
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Vuorojen määrä 18
Säätötyyppi Side Adjustment
Lopetustyyli PC Pins
Koko / ulottuvuus Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)