Koti Tuoteseloste Potentiometrit, muuttujaresistorit Trimmeripotentiometrit CT6EP102
Copal Electronics Inc. CT6EP102
Osa numero
CT6EP102
Valmistaja
Copal Electronics Inc.
Kuvaus
TRIMMER 1K OHM 0.5W TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Trimmeripotentiometrit
Copal Electronics Inc
    0.39500/pcs
  • 10 pcs
    0.35550/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CT6EP102
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 1k
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Toleranssi ±10%
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Vuorojen määrä 1
Säätötyyppi Top Adjustment
Vastusmateriaali Cermet
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pins
Koko / ulottuvuus Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)