Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset CDBD6100-G
Comchip Technology CDBD6100-G
Osa numero
CDBD6100-G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK
Tuoteparametri
Osa numero CDBD6100-G
Osan tila Active
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 100V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 6A (DC)
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 850mV @ 6A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 500µA @ 100V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Toimittajan laitepaketti D-PAK (TO-252)
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 125°C