Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit ATV06B151JB-HF
Comchip Technology ATV06B151JB-HF
Osa numero
ATV06B151JB-HF
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Tuoteparametri
Osa numero ATV06B151JB-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 150V
Jännite - erittely (min) 167V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 243V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.47A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)