Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit ACDST-70-G
Comchip Technology ACDST-70-G
Osa numero
ACDST-70-G
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit
Comchip Technology
Tuoteparametri
Osa numero ACDST-70-G
Osan tila Active
Diodin kokoonpano 1 Pair Common Cathode
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 70V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 200mA
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 1.25V @ 150mA
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Käänteinen palautusaika (trr) 6ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 2.5µA @ 70V
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)