Koti Tuoteseloste optoelektroniikka Paneeli-ilmaisimet, Pilot-valot MPC8-2GD220V
Bivar Inc. MPC8-2GD220V
Osa numero
MPC8-2GD220V
Valmistaja
Bivar Inc.
Kuvaus
PNL MNT 220V GREEN 5MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Paneeli-ilmaisimet, Pilot-valot
Bivar Inc
    2.19600/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPC8-2GD220V
Osan tila Active
Tyyppi -
Lampun väri Green
Objektiivin väri -
Objektiivin läpinäkyvyys Diffused
Arvioinnit -
Jännite 220V
nykyinen -
Panel Cutout -muoto Round
Panel Cutout -mitat 0.31" (7.87mm)
Objektiivin tyyli / koko Round with Domed Top
Millicandela Rating 60mcd
Aallonpituus - huippu 515nm
Katselukulma 45°
Lopetustyyli Quick Connect - 0.110" (2.8mm)