| Osa numero | SCTH2010-R56 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 560nH |
| Toleranssi | ±30% |
| Nykyinen arvostelu | 1.52A |
| Nykyinen - kylläisyys | 1.52A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 70 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.039" (1.00mm) |
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.14A 105 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 950MA 145 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 800MA 205 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 720MA 245 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 680MA 265 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 590MA 350 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 480MA 515 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 10UH 380MA 900 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 15UH 300MA 1.52 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD
Varastossa: 0