| Osa numero | SC43B-2R2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 2.2µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 2.7A |
| Nykyinen - kylläisyys | 1.75A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 71 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 7.96MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.138" (3.50mm) |
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .4 TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 630NM RED 1DIG .4 TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .4 TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 4.0"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 4.0"
Varastossa: 0