| Osa numero | PSC159-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Non-Isolated |
| Jännite - Tulo (min) | 19V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 40V |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - lähtö 1 | 15V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 9A |
| Teho (wattia) | 135W |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 50°C |
| tehokkuus | 93.5% |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Module |
| Koko / ulottuvuus | 5.94" L x 1.27" W x 3.46" H (151.0mm x 32.2mm x 88.0mm) |
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 660NM RED ALPHANUM 0.5"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 590NM YLW ALPHANUM 0.5"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 627NM RED ALPHANUM 0.5"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 565NM GRN ALPHANUM 0.5"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 627NM RED ALPHANUM 0.5"
Varastossa: 0