| Osa numero | W1A2ZC472MAT2F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 4700pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| Dielektrinen materiaali | Ceramic |
| Kondensaattoreiden määrä | 2 |
| Piirin tyyppi | Isolated |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0504 (1410 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.026" (0.66mm) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 0.022UF 10V X7R 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 4700PF 10V X7R 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 0.022UF 10V X5R 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 22PF 10V NP0 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 470PF 10V X7R 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 6800PF 10V X7R 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 1000PF 10V X7R 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 6800PF 10V X7R 0504
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0504
Varastossa: 0