Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP686M006SCS
AVX Corporation TAP686M006SCS
Osa numero
TAP686M006SCS
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP TANT 68UF 6.3V 20% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero TAP686M006SCS
Osan tila Active
kapasitanssi 68µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.256" Dia (6.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.394" (10.00mm)
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)