Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP685M050SCS
AVX Corporation TAP685M050SCS
Osa numero
TAP685M050SCS
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP TANT 6.8UF 50V 20% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero TAP685M050SCS
Osan tila Active
kapasitanssi 6.8µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.276" Dia (7.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.413" (10.50mm)
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)