Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP335M050SCS
AVX Corporation TAP335M050SCS
Osa numero
TAP335M050SCS
Kuvaus
CAP TANT 3.3UF 50V 20% RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero TAP335M050SCS
Osan tila Active
kapasitanssi 3.3µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 3 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.236" Dia (6.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.394" (10.00mm)
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)