| Osa numero | ST105C396MAM02 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 39µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | Low ESL (Stacked) |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | SMPS Filtering, Bypass, Decoupling |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | Stacked SMD, 4 L-Lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.210" L x 0.190" W (5.33mm x 4.83mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.220" (5.59mm) |
| Lyijyväli | 0.150" (3.80mm) |
| Johtava tyyli | L-Lead |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 39UF 50V X7R 4-SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 39UF 50V X7R 4-SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 39UF 50V X7R 4DIP
Varastossa: 0